Firma Profili

BEDOFA TEKSTİL İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ; Uzman, özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti politikası sayesinde kalite ve istikrarın temsilcisi olmuştur. 70 yıllık sektörel tecrübesi, kullandığı teknolojiler, araştırma geliştirme faaliyetleri ve başarılı satış ve pazarlama stratejileriyle her geçen yıl kalitesini ve üretimini daha da artırmıştır.

BEDOFA TEKSTİL İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ; 137 adet makine parkuru, 60 çalışanı ile aylık 600000 metre üretim kapasitesine sahiptir.

BEDOFA TEKSTİL İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ; Ham bez Dokuma, Amerikan Bezi, Kaput Bezi, Ribs Kumaş, Kanvas Kumaş, Ranforce Kumaş, Saten Kumaş, Vual, Poplin, Pike, Gabardin ve Döşemelik Kumaş üretmektedir.

Her sezon koleksiyonlarını daha zenginleştiren ve seçenekleri arttıran bir firmadır.

Vizyon

Uluslararası geçerliliği olan yenilikçi yönetim ve denetim sistemlerini kullanarak tüm dünyaya birinci kalite ürün tedarik üretmek.

Misyon

• Koşulsuz müşteri memnuniyeti
• Teknolojik gelişmeleri yakından takip ve uygulama
• Üstün kalitede üretim
• İyi yetişmiş işgücü
• Çevreye ve insana saygı

ilkeleri doğrultusunda çalışarak ev tekstili sektöründe en iyi olmak.

Kalite Politikası

Yapılan her işte, üretilen her üründe ve müşterilerimize ürünlerimizi sunarken, sahip olduğumuz kalite standartlarını daima koruruz ve her zaman daha iyisi için çalışırız.

Firma Profili
Bedofa Tekstil Fabrika
Detail
Firma Profili
Bedofa Tekstil Fabrika
Detail
Firma Profili
Bedofa Tekstil Fabrika
Detail